Efektīva parodontozes ārstēšana

Tas ir ļoti efektīvs, bet galvenais – ļoti pieejams tautas līdzeklis parodontozes ārstēšanai. Veiciet procedūru tikai trīs dienas un jūsu zobi būs veseli! Tā jāveic tikai tad, kad tas ir nepieciešams! Procedūras secība:

Paņemiet smalko sāli vai stipru sāls šķīdumu un tīriet ar to smaganas.

Veiciet smaganu masāžu, dariet to tik ilgi, kamēr ir pazudis viss dzeltenīgais šķidrums no smaganām.

Pēc tam, ilgi skalojiet mutes dobumu ar hidropirīta šķīdumu. Tā pagatavošanai izmantojiet glāzi ūdens, kuram klāt ir pievienotas viena vai divas tabletes hidropirīta, iegūto šķīdumu rūpīgi samaisiet.

Tautas līdzekļi pret dažādām zobu sāpēm.

Arī šis tautas līdzeklis veiksmīgi ārstē parodontozi. Izklausās neticami, bet tie ir visparastākie, skābētie kāposti. Tādi kāposti palīdz ārstēt kuņģi, aknas un daudzas citas slimības, tai skaitā arī parodontozi.
Tās ārstēšanai ir divas vienkāršas receptes. Pirmā recepte – košļājiet skābētos kāpostus, dariet to pēc iespējas ilgāk , variet ar kāpostu sulu skalot un masēt smaganas. Pēc septiņām dienām jūs pamanīsiet, ka slimība ir pārgājusi.

Otra recepte, kura ļoti labi palīdz ja ir parodontoze vai asiņojošas smaganas. Šī recepte palīdz nostiprināt smaganas, balina un nostiprina zobus, ir labs profilaktisks līdzeklis zobu un smaganu uzturēšanai labā stāvoklī. Ņemiet karoti smalkā jūras sāls un sajauciet ar tējkaroti olīvu eļļas, ar šo maisījumu 5 minūtes tīriet zobus un smaganas no rīta un vakarā. Ja, jums nav olīvu eļļas, tad izmantojiet jebkuru citu eļļu, kura ir jūsu mājās, bet rēķinieties ar to, ka ārstnieciskais efekts būs mazāks.

Zobu sāpju ārstēšana ar sāls palīdzību.

Dotā metode palīdzēs noņemt zobu sāpes – sajauciet smalko jūras sāli ar sodu attiecībās 1:1, varat pievienot olīvu eļļu, jums izveidosies biezs maisījums, kaut gan var arī tāds neizveidoties. Doto maisījumu, dažas minūtes ierīvējiet zobā, kurš jums sāp un jūs sajutīsiet, ka sāpes sāk atkāpties.

Vasarā iesaku tādu metodi –sakošļājiet ceļmallapas, iegūto masu aplieciet ap smaganām un dažas minūtes turiet mutē, Procedūra atkārtojiet vairākas reizes dienā.

Bietes ārstē paradodontozi.

Jums ir vajadzīgas svaigas bietes, kuras ir jāsarīvē uz smalkās rīves un iegūtā masa jāapliek ap zobiem un smaganām, jātur aptuveni pusstundu. Procedūra jāatkārto katru dienu, nedēļas laikā jūs būsiet izārstējis parodontozi.

Dabīgā zobu plombēšana.

Tas ir ļoti iedarbīgs tautas līdzeklis zobu ārstēšanai. Kalmes iekļūst zobu saknē un noņem sāpes, bet propoliss plombē visas mikroplaisiņas. Zobi dabīgā veidā atveseļojas.
Ņemiet 0,5 litri 40% degvīna un ieberiet tajā pusglāzi kalmju sakņu. Tas ir pirmais uzlējums, lai pagatavotu otro uzlējumu ņemiet vēl 0,5 litri degvīna un ieberiet tajā 15 – 20 gramus saberzta propolisa. Abus uzlējumus vajag turēt 7 – 10 dienas, tad var sākt lietot. Tos abus ir jālieto vienlaicīgi, sajauciet tējkaroti kalmju uzlējuma ar tējkaroti propolisa uzlējuma, ar šo sastāvu skalojiet mutes dobumu 2 – 3 minūtes. Procedūru veiciet pirms gulēšanas vai arī stipru sāpju gadījumā. Pēc 1 – 3 dienām sāpes pilnībā izzudīs. Ārstēšanās kurss parasti ir 3 – 5 nedēļas.

Follow me!